MHP İLÇE BAŞKANI FATİH İŞCAN'DAN TAKIMIMIZA MORAL ZİYARETİ

Haber Tarihi : 20.10.2017

 

MHP Süleymanpaşa ilçe başkanı Fatih işcan ve yönetiminden oluşan heyet tesislerimize ziyarette bulunarak yönetim kurulumuz, teknik heyet ve futbolcularımıza Kızılcabölük maçı öncesinde moral depoladılar.
 
Dün akşam  Tekirdağspor tesislerinde gerçekleşen ziyarette MHP Süleymanpaşa İlçe başkanı Fatih İşcan ve yönetimi ile Başkan Turgay Kartaldoğan, Asbaşkan Özkan Sobacıoğlu, Genel Sekreter Ekrem Ökten, Taraftar Sorumlusu Küçük Sami Kır, Yönetici Ethem Arıtepe, teknik heyet ve futbolcular bir araya geldiler.
 
 
KILIÇINIZ KESKİN OLSUN
 
MHP Süleymanpaşa İlçe başkanı Fatih İşcan Futbolculara yönelik yaptığı konuşmada
 
Tekirdağspor Kulübünün içinde bulunduğu sıkıntıları biliyoruz. Bu şehir için yaptığınız fedekarlıkların hepsi ortada Allah hepinizden razı olsun yönetimin yaptıkları ortada sizlerin huzurunuzda Tekirdağspor başkanı ve yönetici arkadaşlarımı tebrik ediyorum. 
 
Bu kulübe zerre kadar kim destek olmuşsa başta İlhami Özcan Aygün abimize teşekkür ederim. Tekirdağspor kulübü siyasetin üstünde kim destek oluyorsa allah razı olsun bir veren bin olarak geri dönsün. Tekirdağda malum alt yapı ve ekonomik sıkıntılar var tek umudumuz olarak Tekirdağsporumuzu görüyoruz. Sizlerden beklentimiz Allah gücünüze güç katsın
performansınız hiç düşmesin kılıçınız keskin olsun inşallah maddi ve manevi her zaman arkanızdayız. 
 
Milliyeyçi Hareket Partisi olarak maddi güzümüz çok fazla olmaya bilir fakat manevi olarak destekçiniz olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Abi kardeşlik çercevesinde bu takımı layik olduğu yere getirip Tekirdağlıların yüzünü güldüreceğiz. açıklamalarında bulundu.
 
Konuşmanın ardından futbolculara baklava ikram eden Başkan İşcan ve yönetimi. Tekirdağspor ile ilgili bilgi alış verişinde bulunmak için Tekirdağspor başkanı Turgay Kartal ve yöneticilerle kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonrası kulübe destek amaçlı 20 Adet kombine alan Başkan İşcan bu hafta oynanacak Kızılcabölükspor maçı için başarı dileklerinde bulundu.


Okunma Sayısı : 2250
22.09.2019
Önceki Maç
1. Hafta
29.09.2019
Önceki Maç
2. Hafta
06.10.2019
Önceki Maç
3. Hafta
13.10.2019
Önceki Maç
4. Hafta
20.10.2019
Önceki Maç
5. Hafta
27.10.2019
Önceki Maç
6. Hafta
03.11.2019
Önceki Maç
7. Hafta
10.11.2019
Önceki Maç
8. Hafta
10.11.2019
Önceki Maç
8. Hafta
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.