HAKAN PEHLİVAN YUVAYA DÖNDÜ

Haber Tarihi : 02.08.2019

 

Bu sezon Bölgesel Amatör liginde iddialı bir takım oluştutan Tekirdağspor alt yapısında yetişen futbolcusu Hakan Pehlivan ile sözleşme imzaladı.

 2006-2013 yılları arasında Tekirdağspor formasını giyen Pehlivan bugün gerçekleşen imza töreniyle sarı siyahlı formasına kavuştu. İmza töreni ardından kısa bir açıklama yapan Pehlivan, ”Kulübümden evimden ayrılalı 6 yıl oldu transfer olduğım her takımda 59 numaralı formamı giyerek memleketimi gurula temsil ettim ve şimdide evimde Tekirdağspor' dayım. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim.” dedi.

 Tekirdağspor başkanı Mülahim Kuru'da yaptığı açıklamada, ” Altyapımızdan yetişen efendiliğiyle ve oynadığı futbol ile şehrimizi bizleri temsil eden değerlerimizle tekrar beraber bir sezon geçireceğiz. Çok mutlu oldum. Evine hoş geldin Pehlivan.” dedi

Sol Kanat oyuncusu Hakan Pehlivan, 2013 yılında Tekirdağspordan ayrılarak sırasıyla Somaspor, Utaş Uşakspor, Osmaniyespor, Bağcılar İstoş spor, Somaspor ve Çayırovaspor'da 59 numaralı formayı giydi.


Okunma Sayısı : 3316
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.