Kent Kolejinden Tekirdağspor'a destek

Haber Tarihi : 19.03.2019

Tekirdağ Kent Koleji, Okul Aile Birliği öncülüğünde gerçekleştirilen proje de okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler, Tekirdağspor’a destek olmak amacıyla bir araya geldi.

Tekirdağ Kent Koleji Müdürü H. İbrahim Yıldız, “Kent Koleji olarak, Tekirdağspora her konuda her zaman destek olacaklarını dile getirerek, okulu ziyaretlerinden dolayı Başkan Ahmet Biler ve yönetimimize teşekkür etti. Şehrimizin ve hepimizin tek yürek olarak sahip olduğu Tekirdağspor Yöneticilerine başta Başkan Ahmet Biler olmak üzere bu kutlu yolculuklarında başarılar diliyoruz. Gönlümüz ve dualarımız sizinle” dedi.
Tekirdağ Kent Koleji kurucularından olan Emin Özer, Sadi Esenkul, Fatma Özer, Burcu Herpul Gür olmak üzere Okul Aile Birliği Başkanı Gülseren Hergül ve Okul Müdürü H. İbrahim Yıldız, öğrenciler ve Yönetim Kurulumuz katılım sağladı. 
 Başkan Ahmet Biler ise; Okullara yaptıkları ziyaretlerde kendilerini ağırlayan Okul Aile Birliğine, yöneticilere, velilere, ve öğrencilerimize davetleri için teşekkür ederim” diye konuştu. 
Okul bahçesinde toplanan öğrenciler hep bir ağızdan sarı siyah diyerek haykırdılar.
 


Okunma Sayısı : 1645
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.